zwiń

O firmie

Firma Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o. powstała w roku 2005 i swój pierwszy sklep internetowy LuxMarket otworzyła wiosną 2006 roku.

e-gazele

Obecnie prowadzimy sklepy LuxMarketOtoLampyDobreGniazdkaKableSklep, Helukabel-sklep, DomofonySklep oraz DobreBezpieczniki i jesteśmy wyłącznym przedstawicielem nowozelandzkiej firmy Hunza® (HunzaPolska) produkującej wysokiej jakości oprawy ogrodowe wykonane m.in. z brązu, miedzi i stali szlachetnej.

 

Naszym celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnej obsługi i bezpieczeństwa dokonywanych zakupów.

 

RZETELNA FIRMA

Mając na uwadze zagrożenia w internecie dołączyliśmy do programu Rzetelna Firma, tym samym otrzymując Certyfikat Rzetelności.

Program ten działa pod patronatem Krajowego Rejestru Długów i ma za zadanie promować rzetelność płatniczą oraz przejrzystość działalności podmiotów gospodarczych. Firmy, które otrzymały certyfikat nie posiadają długów, działają wedle zasad uczciwej konkurencji oraz posiadają dobrą opinię wśród konsumentów.

 

OPINIE KLIENTÓW

Nasze sklepy pokazują na stronie głównej uzbierane od 2008 r. komentarze Klientów. Komentarze te dotyczą obsługi i funkcjonowania całej firmy Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o.

"Zaufane Opinie" to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie. Czytając taką opinię, odwiedzający ma pewność, że informacje o wybranym sklepie (w naszym przypadku- o wybranej firmie- Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o.) są wiarygodne i pochodzą od rzeczywistych Klientów.

 

Zakupy poprzez Internet muszą być łatwe, szybkie i przyjemne. Dzięki możliwościom jakie niesie handel elektroniczny, dostarczamy towar szybko i tanio w każde miejsce na terenie Polski oraz za granicę (po indywidualnych ustaleniach kosztów). Akceptujemy też różne formy płatności, które umożliwiają dobranie sposobu zapłaty do indywidualnych potrzeb klienta.


 

DANE REJESTRACYJNE FIRMY:


Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o.
05-870 Błonie
ul. Bieniewicka 43

 

NIP 642-292-72-83
KRS: 0000246766 Sąd Rejonowy w Warszawie XIV W/Gospodarczy
Regon: 240269437
Kapitał zakładowy: 300 000 zł

Wczytywanie